A Monaco továbbra is szerződtetné Wengert

A Monacónál továbbra is szeretnék szerződtetni az Arsenal menedzserét

 

 

Az angol lapok szerint Arsene Wengert továbbra is szeretnék visszacsábítani a Monacóhoz. Az Arsenal jelenlegi edzője még 1987 és 1994 között dolgozott a hercegségbeli klubnál.

 

Wengerről szinte minden idényben felröppen egy hír a távozásáról, de mindig szerződéshosszabbítás lesz a vége.

A Daily Mail szerint két hónappal ezelőtt közel kerülhetett a Monaco és Wenger a megállapodáshoz.

Mindenesetre, a Monacónál elképzelhető, hogy rendeződnek az anyagi problémák, hiszen az utóbbi időszakban már Wayne Rooney neve is felröppent, az angol válogatott csatárt vinnék a Manchester Unitedtől.

Ha Wenger aláírna, az tényleg egy új időszak elérkeztét jelentené a Monacónál, amely a nyáron inkább csak gyengült, több meghatározó játékosát is kénytelen volt elengedni a csapat.