A Liverpool hivatalosan is bejelentette Mario Balotelli szerződtetését
A Liverpool a honlapján is bejelentette Mario Balotelli leigazolását, az olasz válogatott csatár a 45-ös mezben fog játszani a vörösöknél.
A 24 éves csatárért a sajtóhírek szerint 20 millió eurót fizetnek az angolok a Milannak, ahol másfél évet töltött el és 54 mérkőzésen 30 gólt szerzett.
Balotelli lényegében utolsó nagy esélyére készülhet, ha nem tud élni a lehetőséggel, hogy bizonyítson újra egy top klubnál, akkor lassan már csak örök ígéret lesz. Balotellivel eddig szinte mindenütt volt valamilyen magatartásbeli probléma, de azért Milánóban már visszafogottabb volt, mint előtte.
Az olasz csatár szerint a Liverpool Anglia egyik legjobb klubja és nagyon jó focit játszanak. Nagyon jó a csapat, tele fiatalokkal, ez az, amiért elfogadta a Liverpool ajánlatát.
Balotelli korábban már játszott a Premier League-ben, a Manchester City játékosa volt, és angol bajnokságot is nyer, majd a Milanba igazolt.
Balotelli eddig minden klubcsapatában 45-ös mezben játszott, mint elárulta még az Internél került hozzá a 45-ös mez, akkor a fiatalok 36-50-ig kapták a számokat, neki szerencsét is hozott, na meg a 4+5=9.