Alvaro Morata után Spanyolországból is érdeklődnek.
Korábban már megjelentek a hírek Moratáról, ami szerint a Real Madrid csatára a Juventusnál folytatná a pályafutását, de lehetett hallani az Arsenal érdeklődéséről is.
Carlo Ancelotti a minap arról beszélt Moratával kapcsolatban, nem szívesen engednék el a játékost, mert szükségük van egy olyan típusú csatárra, mint Morata. Ha menni akar, akkor csak egy évre kölcsönbe mehet és olyan helyre, ahol állandó játéklehetőségre számíthat.
Azért is volt kicsit érthetetlen Morata távozási szándéka a Juventushoz, mivel ott van már két világsztár csatár Tever és Llorente személyében, vagyis a torinói klubnál is inkább csak csere lehetne.
A Marca értesülései szerint viszont a Villarreal is érdeklődik Morata iránt. A Villarreal már az a klub lehet, ahol akár első számú csatár is válhat Moratából.