Az Arsenal szerződtetné Remyt

Wenger Premier League tapasztalattal rendelkező francia válogatott csatárral erősítene

 

 

A Metro értesülései szerint az Arsenal a nyáron szerződtetné Loic Remyt a QPR-tól.

 

Remy tavaly télen igazolt a QPR-hoz, de végül nem sikerült bent maradnia a premier league-ben a csapatának. Remyt viszont kölcsönadták a Newcastle Unitednek, ahol egészen jó idényt teljesített a csatár.

Annyira jót, hogy az Arsenal akár 12 millió fontot is fizetne érte.