Wenger Premier League tapasztalattal rendelkező francia válogatott csatárral erősítene
A Metro értesülései szerint az Arsenal a nyáron szerződtetné Loic Remyt a QPR-tól.
Remy tavaly télen igazolt a QPR-hoz, de végül nem sikerült bent maradnia a premier league-ben a csapatának. Remyt viszont kölcsönadták a Newcastle Unitednek, ahol egészen jó idényt teljesített a csatár.
Annyira jót, hogy az Arsenal akár 12 millió fontot is fizetne érte.