Manchester City - Chelsea 0-1
| ANGOL BAJNOKSÁG 24. FORDULÓ 2014.02.03., HÉTFŐ 21:00 TV: DIGISPORT1 20:40 |
||
| MAN CITY | 0-1 | CHELSEA |
| GÓLSZERZŐK | 32' Ivanovic | |
City: Hart - Kompany, Demichelis, Zabaleta, Kolarov, Nastasic, David Silva, Yaya Touré, Jesús Navas, Negredo (Jovetic 57), Dzeko
Chelsea: Cech - Terry, Cahill, Ivanovic, David Luiz, Azpilicueta, Willian (Obi Mikel 90+2), Ramires, Matic, Hazard (Ba 94), Eto'o (Oscar 83)
Előzmények
A 24. forduló rangadóján a második helyezett fogadja a harmadikat. A tét természetesen óriási, ha nyer a City, akkor vissza veszi az első helyet a tabellán és hat pontra nő az előny a Chelsea előtt, ha a Chelsea nyer, akkor ledolgozza a három pontos hátrányát a Cityvel szemben.
Sergio Agüero a Tottenham ellen sérült meg, várhatóan egy hónapot kell kihagynia a támadónak. Negredo pótolhatja az argentint
A Chelseanél Fernando Torres dőlt ki, Eto'o és Demba Ba a hírek szerint bevethető. bár várhatóan inkább a kameruni lesz a kezdőben.