Magyarország - Csehország 1:1 Videóval

Rengeteg helyzet mellett döntetlen a magyar-cseh felkészülési mérkőzésen

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

Dátum: 2013.08.14., SZERDA

Kezdés: 20.30

STADION: PUSKÁS STADION

MAGYARORSZÁG

1:1 CSEHORSZÁG

Dzsudzsák 57 (11-es) gólok Kozák 23

 

 

Az első félidőben inkább a csehek akarata érvényesült, a 23. percben Kozák révén a gólt is megszerezték a vendégek. A csehek játékosa nagyon egyedül maradt az ötös jobb csücskénél és a léc alá lőtt.

A második félidőben jóval harapósabb magyar csapat jött ki a pályára, Dzsudzsák révén az egyenlítés is össze jött. Vanczákot lökték fel a tizenhatoson belül, Dzsudzsák meg értékesítette a büntetőt, a labda a jobb kapufáról pattant a hálóba.

A magyar védelem nem volt a helyzet magaslatán, rendre a védelem mögé kerültek a csehek, de Bogdán nagyokat védett, de volt olyan is, hogy csak az üres kapuba kellett volna lőniük, Jiracek viszont két méterről a kapu fölé perdített.

Vanczák fejelt kapufát, Guzmics fejese is majdnem beakadt a jobb felsőbe és Koman helyzeténél is nagyot védett a cseh kapus, vagyis a helyzetek meg voltak mind a két oldalon.