Uruguay - Olaszország 2:2 Büntetőkkel nyertek a bronzmérkőzésen az olaszok

Döntetlent hozott a rendes játékidő és a hosszabbítás is, a büntetőket az olaszok bírták jobban és így elhódították a bronzot

piros lap Montolivo 110

0:1 - A 24. percben Diamanti szabadrúgása a jobb kapufáról Muslerára pattant, onnan a gólvonal elé, Astori meg bepaskolta a hálóba a labdát. Videó

Az első félidőben ez az egy gól esett csak, az olaszok vezetnek 45 perc és három perc ráadás után

1:1 - Az 58. percben egy gyors ellentámadás végén Cavani helyezett a bal alsóba Videó

1:2 - A 73. percben Diamanti szabadrúgásból tekert a kapu bal oldalába. Újra vezetnek az olaszok Videó

2:2 - A 78. percben Cavani szabadrúgásból tekert a léc alá, annyira nem is ment szélre, de Buffon nem tudta védeni a labdát Videó

A rendes játékidő 2:2-es döntetlent hozott, jöhet a hosszabbítás

A 110. percben Montolivo begyűjtötte a második sárgáját is, emberhátrányban az olaszok

Vége, jöhetnek a büntetők. Az olaszokra megint a tizenegyesek várnak...

Uruguay rögtön egy kihagyott büntetővel kezdte a párbajt, amit végül az olaszok bírtak jobban és ezzel megszerezték a bronzérmet a Konföderációs Kupán

KEZDŐSOROK

URUGUAY: Muslera - Lugano, Godin, Gargano, Rodriguez (Alvaro Gonzalez 56.), Suárez, Forlan, Maximiliano Pereira (Alvaro Pereira 81.), Arevalo (Diego Perez 107.), Cavani, Caceres

OLASZORSZÁG: Buffon - Maggio, Chiellini, Astori (Bonucci 96.), De Sciglio, Candreva, Gilardino, El Shaarawy, De Rossi (Aquilani 70.), Montolivo, Diamanti (Giaccherini 83)