Barcelona - Mallorca 5:0

Primera División, 30.forduló - A Barcelona Tito Vilanovával a kispadon, de Messi nélkül nyert simán a Mallorca ellen. Fabregas és Alexis felváltva lőtték a gólokat, Fabregas végül mesterhármasig jutott.

Alexis Sánchez 22, 38

20. perc - 1:0 - Alexis Sánchez előkészített, Fabregas külsővel átvett, majd belsővel a bal alsóba gurított

A 22. percben Fabregas lőtt kapura, a kipattanóra Sánchez érkezett és lőtt a léc alá (2:0)

37. perc - 3:0 - A Barcelonától megszokott gyors játék után Sánchez passzolt jobbról középre, Fabregas meg a második gólját szerezte.

38. perc - 4:0 - Pintótól indult a támadás, majd Fabregas emelt a védők mögé, Sánchez lépett ki a labdával és lőtt a jobb alsóba

46. perc - 5:0 - Iniesta nagyszerű labdájával lépett ki Fabregas, egy csellel a védőt küldte el, majd a kapu jobb oldalába lőtt. Bekezdett a Barcelona a második félidő elején

Kezdősorok

BARCELONA: Pinto - Dani Alves, Piqué, Bartra, Martin Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Sánchez, Fabregas, Tello

Cserék: Jonathan dos Santos az 50. percben Iniesta helyére, Gerard Deulofeu a 65. percben Fabregas helyett, Abidal a 70. percben jött Piqué helyett

MALLORCA: Aouate - Hutton, Jose Nunes, Pedro Bigas, Kevin - Pina, Tissone - Nsue, dos Santos, Alfaro - Hemed

Cserék: Jose Marti a szünetben Hemed helyett, Arizmendi a szünetben Nsue helyett, Javi Marquez Pina helyett a 70. percben

Játékvezető: César Muniz Fernández