Hétfőtől lehet jegyet venni a Magyarország - Izrael felkészülési mérkőzésre

Augusztus 15-én a Puskás Stadionban játszik a magyar és az izraeli válogatott, hétfőtől kezdődik a jegyértékesítés.

 

A magyar válogatott utolsó felkészülési mérkőzése lesz az Izrael elleni találkozó a vb-selejtezők előtt. A mérkőzés 2012. augusztus 15-én, szerdán 20:30-kor kezdődik.

 

A belépőjegyek árusítása július 23-án, hétfőn reggel 9.00 órakor kezdődik meg, jegyet váltani ezúttal is országszerte az IBUSZ irodáiban, valamint az ibusz.hu internetes oldalon lehet - elhelyezkedéstől függően - 2000, 3000, 4000 és 7000 forintos áron.

A stadionban ezúttal is kialakításra kerül egy családi szektor, ahová 3-5 fős családok válthatnak belépőt. Itt a család férfi tagjának a jegye 3000 forintba kerül, a női családtag jegye ingyenes, a gyerek(ek) belépője 500 forint/fő.

A gyerek szektorba csoportos kedvezményt biztosítanak a szervezők, amelyet iskolák, egyesületek vehetnek igénybe 16 éven aluli gyerekek számára. Itt a jegyvásárlás regisztrációhoz kötött: a [email protected] email címen lehet jelentkezni, a sikeres igénylők a regisztrációra választ fognak kapni, hogy mikor, hol és hogyan vehetik át az igényelt jegyeket.

Minimum 10, maximum 50 darab belépőt lehet igényelni, minden negyedik gyerek után 1 felnőtt kísérő szükséges (a kísérő jegyét is bele kell számolni az igényelt mennyiségbe).

A regisztrációnál a következő adatokat kell elküldeni:

- darabszám (minimum igényelhető jegyek 8+2 db, maximum 40+10)

- intézmény/egyesület, neve, pontos levelezési címe

- kapcsolattartó felnőtt kísérő, neve és telefon száma

 

Elhelyezkedés szerinti jegyárak a mérkőzésre:

U jobb - S jobb szektor: 2.000

S bal - O jobb szektor: 3.000

C jobb - F bal szektor: 3.000

O bal - N jobb szektor: 4.000

N bal - M bal szektor: 5.000

G jobb - H jobb szektor: 5.000

J bal - L jobb szektor: 7.000Ft

Családi szektor: F jobb - G bal

forrás: mlsz.hu