Ferencváros - Kaposvár előzetes!

Pikáns zöld-fehér csata az Albert Flórián Stadionban!

 

Időpont: 2010.10.16., Szombat, 17:30

Helyszín: Budapest, Albert Flórián Stadion

TV: Sport1 17.15

 

A mérkőzés érdekességét természetesen Prukner László személye adja, a Ferencváros jelenlegi vezetőedzője hosszú évekig irányította a Kaposvár edzéseit, de a nyáron elfogadta a fővárosi klub hívását.

Prukner László természetesen vegyes érzelmekkel készül a mérkőzésre, de mint nyilatkozta, a találkozó felkavaróbb élmény lett volna a számára az idény elején, mint most. Természetesen nem lehetne letagadni a múltat, de Sisa Tibor annyira azért átalakította a csapatot, hogy már ne érezze a sajátjának.

Sisa Tibornak annyira jól sikerült a csapat átalakítása, hogy az eddig eltelt mérkőzések alapján a Kaposvár a bajnokság meglepetés csapata a maga 19 pontjával és a jelenlegi második helyezésével!

Sisa Tibor viszont továbbra is próbálja a játékosokat a földön tartani, elárulta, hogy az idény elején kitűzött cél továbbra sem változott meg, vagyis a csapat első dolga a bentmaradás kiharcolása.

A Kaposvár eddig megmutatta, hogy a gyengébb csapatok ellen biztosan jól szerepel, viszont most jön a neheze, szombaton a Ferencváros, utána a Honvéd, majd megint két kemény dió, a Debrecen és a Videoton. Ezen a négy mérkőzésen kiderül mire képes igazán a Sisa legénység. Az eddigi teljesítmény előtt viszont le a kalappal!

A Ferencvárosnál is szebb a kép, mióta elkezdett újra nyerni a csapat. De ami fontosabb, nem csak az eredmények jöttek, hanem a mutatott játék, a lelkesedés és győzni akarás sokkal jobban mutatja, az FTC kijött a gödörből.

Tehát szombat délután két jó formában lévő csapat találkozóját láthatjuk... a meglepetést természetesen a Kaposvár győzelme jelentené, de a vendégek már oly sok csapatnak okoztak váratlan perceket... a Ferencvárosnak sem lesz egyszerű dolga, ha otthon akarja tartani a három pontot.