Diego Milito jól érzi magát az Internél!
Az argentin csatár az Inter Channelnek beszélt arról, hogy hibázott a nyáron, amikor többször is célzott arra, szívesen menne a Real Madridhoz a volt edzőjével.
Nagyon jól érzi magát az Internél, a klub nagyon sokat adott neki, szeretne továbbra is a klubnál maradni.