Luciót Hamburgba hívják!

Zé Roberto a nyilatkozataiban alig várja már, hogy Lucio a Hamburghoz igazoljon!

 

A Gazzetta dello Sport riportjában beszélt Zé Roberto arról a lehetőségről, hogy újra együtt játszhat egykori csapattársával.

A brazil középpályás arra bíztatja a Hamburg vezetőit, ha egy kicsi esélyük is van arra, hogy leigazolják Luciót, akkor tegyék, mert a brazil hátvéd a világ egyik legjobbja a posztján!

Lucio néhány hete nyilatkozta, ha lejár a szerződése az Internél és hívják a Bundesligába, akkor szívesen visszatérne még a német bajnokságba!

A pletykák szerint a Hamburg vezetői meg kaphatók lennének Lució szerződtetésére...