A Real Madrid brazil sztárjáért elindulhat a milánói derbi! Tényleg van esélye az Internek Kaká megszerzésére?!
Az olasz sajtó szerint újra téma Milánóban a brazil Kaká leigazolása. Az utóbbi hónapokban inkább az Inter-t lehetett hallani az érdeklődők között, akik többek között Kaká leigazolásával akarnak bosszút állni a Milan-on, akik az egykori játékosukat, Ibrahimovicsot igazolták le a nyáron.
A Pamorama.it szerint már nem csak az Inter akarja Kakát, hanem egykori klubja, a Milan is visszacsábítaná a brazilt.
A Real Madridnál egyre inkább látható, hogy nincs szüksége Mourinhónak a brazilra, aki folyamatos sérülései miatt nem tudja magát beverekedni a csapatba. Ráadásul a helyén bevethető játékosok rendre jól játszanak... Mesut Özil hamar a szurkolók kedvence lett, míg Di María is igen jól teljesít...
Kaká évente 9 millió eurót keres, közben nem játszik... bár ennek ellenére ingyen biztosan nem akarja elengedni a Madrid a brazilt.
A Milan nagy esélye többek között Galliani személye is lehet, aki nagyon jó viszonyban van Florentino Perezzel, a Real Madrid elnökével. Az olaszok szerint elképzelhető egy olyan üzleti megoldás, mint Ibrahimovic esetében is bevált, vagyis egyelőre csak kölcsönszerződés, aztán kicsit később jöhet a játékos vételárának kifizetése, akár részletekben is. A Milan arra játszik, hogy Kaká fizetését átvállalják, vagy csökkentik... ha a brazil nem játszik a Madridban, akkor felesleges pénzkidobás a játékos bére a spanyoloknak és csak rábólintanak az üzletre...
Természetesen kérdéses, hogy a Milan akar-e mégegy támadni képes brazil középpályást... a szurkolók mindenesetre biztos örülnének az egykori ikon visszatérésének, főleg akkor, ha a sérüléseit végleg a háta mögött tudná... azt meg nehéz elképzelni, hogy Kaká aláírna az Interhez... Kaká annyira nem "profi", mint Ibra.