Az Inter körül nagyon beindultak a találgatások kit is igazolna le az olasz klub
A középpályára most Xabi Alonso a kiszemelt, aki évekig játszott Rafa Benítez keze alatt a Liverpoolban.
Az Inter állítólag 17 millió eurót sem sajnálta a Real Madrid védekező középpályásáért!