Az Inter brazil válogatott védője még szeretne egy évet játszani a német bajnokságban!
A 32 éves védő a Bildnek adott nyilatkozatban ismerte el, hogy ha lejár a szerződése 2012-ben az Interrel, akkor legalább egy idény erejéig még szeretne játszani a német bajnokságban, majd csak azután igazolna haza, Brazíliába.
Lúcio a Bayer Leverkusenben és a Bayern Münchenben is játszott, majd 2009-ben igazolt jelenlegi klubjához, az Interhez. Kíváncsian várjuk, hogy 34 évesen melyik német élklub fogja meggyőzni a játékost, hogy őket válassza!