Benítez a Toulouse játékosával erősítené meg az Inter keretét!
Az olasz pletykák szerint Cheikh M'Bengue-t szemelte ki magának a spanyol mester. A 22 éves baloldali játékosért állítólag 8 millió eurót kell fizetnie annak a csapatnak, amely tényleg le akarja igazolni!