Inter: Diego Milito nem érzi a bizalmat!

Rafa Benitez érkezésével megváltozott Milito helyzete a csapaton belül!

 

Az argentin játékos ügynöke nyilatkozott a Corriere dello Sportnak, amiben kifejtette, Milito nem érzi azt a bizalmat, amit megkapott Mourinho alatt. A portugál elhitette vele, hogy ő a legjobb és nélkülözhetetlen, jót is tett Milito teljesítményének ez a hozzáállás.

Beníteznél más a helyzet, de persze megnyugtatott mindenkit az ügynök, Milito profi játékos és tudja kezelni az ilyen helyzeteket.