Inter: Diego Milito hosszabbított!

Az Inter argentin gólvágója hosszabbított!

 

Diego Milito 2014 június 30-ig kötelezte el magát jelenlegi klubjánál. Az argentin gólzsák boldog, hogy olyan klubnál focizhat, mint az Inter!

Az Inter gólzsákja az előző idényben 30 gólig jutott és mindent megnyert a klubbal, amit csak lehet! A távozását néhány napig pletykálták, ami természetes, hiszen távozott az edző és ilyenkor elindul a találgatás kit is visz magával a régi főnök, de Milito hamar jelezte, maradni fog az Internél... csak örülne egy jobb szerződésnek... most hivatalosan is megkapta!