Balotelli fizetési igényei az egekben!

Balotelli átigazolási ügye tovább nyúlik, a lassan 20 éves játékos már-már pofátlan fizetési igényekkel állt elő!

 

A Man City bepöccent a játékosra, a hírek szerint jelenleg megrekedtek a tárgyalások, mivel Balotelli heti 180 000 fontos fizetést akar, meg természetesen a reklámjogokból is részesülne.

A City részéről céloztak rá, hogy a játékosok és mindenki tudja, hogy sok pénzük van, de azért mindennek van határa... ennyit biztosan nem fog kapni Balotelli... ha nem enged a fizetési igényeiből, akkor az olasz játékos az Inter nyakán maradhat.