A brazil válogatott jobbhátvéd boldog az Interben, de a Real Madridban is jól érezné magát!
Maicon a Radio Globo-nak beszélt a kellemes helyzetéről, ugyanis a Bajnokok Ligája győztes Interben játszik, ahol nagyon jól érzi magát, a szerződése még 2014-ig szól.
Míg a kérője sem akárki, hanem a Real Madrid, ahol José Mourinho lett az új vezetőedző. Szívesen, sőt boldogan dolgozna újra Mourinhóval, de ha a két klub nem tud egymással megegyezni, akkor továbbra is tagja a világ egyik legjobb csapatának, az Internek!