Ferguson megpróbálkozik Mario Balotelli betörésével!
Az angol sajtó szerint a két manchesteri klub is szerződtetné az olasz támadót az Interből. A jelek szerint a Manchester United hajlandó többet ajánlani a játékosért, mint a City, így a vörös ördögök lehetnek a befutók.
Ferguson szerint Balotelli lehet a Manchester United új sztárja és az angol lapok szerin 35 millió eurót is megérne a skót mesternek a balhés játékos.
Az utóbbi napokban az Inter is egyre inkább hajlik a játékos eladására, főleg ennyiért!