Huntelaar nem igazol a francia bajnokságba!

Huntelaar nem igazol a Marseillehez, kérőkből így sincs hiány!

 

Klaas-Jan Huntelaar visszautasította a Marseille ajánlatát írja a Corriere dello Sport, a holland állítólag nem szeretne a francia bajnokságban játszani, van annál jobb ajánlata is.

A támadóval kapcsolatban felmerült a Bayern neve is, ahol Van Gaal az edző, de a Tottenham is figyeli a játékost, bár az ügynöke szerint még nem keresték meg hivatalos ajánlattal az angolok.

A Milan nem feltétlenül akarja megtartani a játékost, ha elfogadható ajánlat érkezik érte szinte biztos, hogy mehet, csak Huntelaarnak kellene rábólintania egy ajánlatra.

Tipp:

A Manchester United igazi befejező csatárt keres, Fergusonék évek óta figyelik a holland támadót, akit Van Nistelrooy utódjának kiáltottak ki néhány éve... 15 millió euróért ráadásul vihetnék is!