Az Inter nem akarja eladni Balotellit, de 40 millióért vihetik!
Massimo Moratti, Inter elnök, nem akarja eladni a 19 éves csatárcsillagot, de a Sportmediaset értesülései szerint, ha van, aki letesz az asztalra 40 millió eurót a játékosért, akkor vihetik!
Balotellit az egyik legígéretesebb támadónak tartják az Internél, ezért szinte mindent elnéznek neki... a jelek szerint Benítez is megtartaná a játékost... sőt állítólag a spanyol mester képes lesz hatni Balotellire!