Az Inter támadója nem eladó, új szerződést kaphat a milánói klubtól!
Diego Milito távozásáról pletykáltak már eleget, leginkább ezzel akarta elérni a fizetésemelést. Az olasz sajtó szerint az Inter vezetősége egyértelműsítette, Milito nem eladó, marad a Bajnokok Ligáját elhódító klubnál!
A Gazzetta dello Sport szerint hamarosan megkötik a játékos új szerződését, ami 2014-ig az Interhez kötné a támadót, vagyis lényegében pályafutása végéig.