Maicon és Milito sem eladó! Benítez megérkezett az Interhez!

Rafa Benítez megérkezett az Interhez, hírek érdekességek a tervekről!

 

Rafa Benítezt végre bemutatták, mint az Inter új vezetőedzőjét. A spanyol mester kemény munkát ígér és igazi győztes csapatot.

A játékosokról jó politikushoz méltóan beszélt, sem konkrét távozókról, sem érkezőkről nem beszélt. Azt azért kiemelte, jó játékosokat igazolhat, a jelenlegi jó kerethez.

Balotelli kiemelkedő játékos, meg van vele elégedve, de tény, együtt még nem dolgozott vele. Büszke, hogy vannak olyan játékosai a keretben, akik a vb-n szerepelnek, de azt sem látja szörnyűnek, ha valaki kimaradt a válogatott keretből.

Ezt főleg az argentin válogatottból kimaradt Cambiassóra értette... persze egy klubedző szemében kimondottan jó érzés, ha válogatott szintű játékosok pihenten vághatnak neki a felkészülési idénynek!

A bemutatáskor megkérdezték Gerrardról is, de az angol válogatott játékos jelen pillanatban nem hajlandó a karrierjével foglalkozni, csak a válogatotról hajlandó beszélni!

 

Marco Branca az Inter sportigazgatója kiemelte, nem lesz sztár-távozója a klubnak! Sem Maicon, sem Milito nem eladó, nem tárgyalnak a Real Madriddal az eladásról.