Diego Milito fizetésemelést szeretne, ha nem kap, jöhet a Real Madrid!
A Corriere dello Sport értesülései szerint Diego Milito nagyobb fizetést szeretne a jelenleginél... a játékos ügynöke 6,5 millió euróra próbálja feltornázni az argentin támadó 4,5 milliós fizetését, amibe a jelek szerint az Inter vezetősége nem nagyon hajlandó belemenni.
A játékos ügynöke egy adut tart a kezében... a Real Madrid állítólag szívesen vinné Militót...
Ha eladásra kerül a sor, az Inter a befolyt pénzből meg tudná vásárolni a Man Citytől Carlos Tevezt, aki Benítez egyik kedvenc játékosa...