Az Inter kedden bejelentheti Benítezt!

Rafa Benítezt kedden bejelenthetik, mint az Inter új vezetőedzőjét!

 

Hétfőn már közel állt a klub és a spanyol szakember a megállapodáshoz, a jelek szerint tovább közeledtek az álláspontok.

Moratti a Gazzetta dello Sportnak mondta, nagy a valószínűsége, hogy holnap (kedden) megkötik a szerződést!