Maicon csak a Reak Madridhoz igazol, a Man Cityben nem gondolkodik...
A brazil hátvéd az AS-nak adott nyilatkozatában mondta el, a Real Madridhoz akar igazolni, a Man Cityben nem is gondolkodik, így ha valahova is megy az Interből, az csak a Real Madrid lehet.
A játékos nagyon örülne, ha újra együtt tudna dolgozni Mourinhóval, akivel nagyon jó kapcsolatot épített ki az Internél. Rengeteg trófeát hódítottak már el közösen, reméli a jövőben is megismétlik ezt!