Mourinho távozása után kell találni egy edzőt, több nevet is szóba hoztak már a Bajnokok Ligája győztes klubbal!
Az első helyen Capello neve szerepel, aki jelenleg az angol válogatott edzője, de hallani a holland Guus Hiddinket is, akinek a fizetése hiába lenne igen magas, az Inter ki tudná fizetni.
Hallani a Liverpool jelenlegi spanyolját, Rafa Benítezt is, mint aki megfelelően tudná helyettesíteni a portugál Mourinhót, és ez még nincs lefutva... igaz, hogy Benítez leginkább maradna, de sok a pletyka Liverpoolban...
Aztán persze felmerült Pellegrini neve is, akivel igaz, hogy nem nyert semmit a Real Madrid, de 102 gólt szerzett a csapat nem, rossz!
Samuel Eto'o meg "bedobta" Pep Guardiolát is, miért ne lehetne a Barcelona mestere az új edző az Internél... tény, hogy Barcelonában elnökválasztás lesz, hiába a sikerek, nem tudni ki marad és ki nem...