Alig van vége a bl-döntőnek, de megindult a találgatás ki marad és ki távozik!
A két játékos az idény két talán legmeghatározóbb játékosa volt az Interben, de persze a milánói klubnál nehéz kiemelni egy-egy játékost, hiszen igazi csapatként működtek együtt a labdarúgók, mindenkinek meg volt a maga feladata, amivel a történelmi triplázásra vezették az Intert!
A döntő után Sneijder is és Milito is úgy nyilatkozott marad a klubnál.
Sneijder nem álmodott ekkora sikerekről, amikor az Interhez igazolt, maradna sikerei helyén.
Milito jól érzi magát az Interben, letelepedett a városban, de mint célzott rá, a fociban sosem lehet azt mondani, hogy soha, nem lehet tudni, milyen visszautasíthatatlan ajánlattal lepnek meg egy-egy játékost.
Hivatalosan még nem jelentették be, de Mourinho lesz a Real Madrid új edzője, a pletykák szerint viszi Militót is magával, hiszen befejező csatárt keres a madridi klubnak, Milito idén bizonyított, ő az egyik legjobb ezen a poszton, a következő hetekben meg majd kiderül melyik pletyka, hír valósul meg...