Az Interrel frissen bl-t nyerő José Mourinho új kihívásokra vágyik, a Real Madriddal!
A mérkőzés után több tv-adónak is nyilatkozó Mourinho elárulta, elhagyja az Intert.
A Rai Sportnak adott nyilatkozat fontosabb momentumai!
"A feladatomat elvégeztem. Történelmet írtam a klubbal. Új kihívásokra van szükségem egy másik klubnál. A Barcelona ellen játszani Spanyolországban? Nagy kihívás lenne!"
"Nagyon boldog vagyok az Internél, de az olasz labdarúgás nem az én világom, de mindig is szeretni fogom az Intert!"
A sajtóval való rossz viszonya ellenére megköszönte az olasz labdarúgásnak, mivel jobb edző lett az itt eltöltött két év alatt.
Úgy érzi mindent megtett a klubért, ezért szabadon dönthet a jövőjéről. Az első olyan edző akar lenni, aki három különböző klubbal is bl-t nyert! Viszont elárulta még nincs új megállapodás senkivel sem.
A Sat1 riporterének kérdésére igennel felelt... a kérdés: A Real Madridban folytatja?