Totti a rasszista? Balotelli a kibírhatatlan?

A Totti - Balotelli ügy tovább bonyolódik, Balotelli szerint Totti rasszista!

 

A Gazzetta dello Sport értesülései szerint tovább bonyolódik a Totti ügy, hiszen Balotelli ügynöke közvetítette a játékos szavait, ami szerint Balotelli megesküdött az ügynökének, ő nem mondott semmilyen sértőtt Tottinak és nem gyalázta a római szurkolókat sem.

Csak arra kérte Tottit, hagyja már abba az ő rugdosását, ne viselkedjen úgy, mint egy gyerek, hanem focizzanak...

Aztán jött Totti reakciója és a rasszista beszólása Balotellinek... az ügynök szerint Tottit komolyabban meg kellene büntetni, mint holmi eltiltással az olasz kupa mérkőzésektől...

 

Az ügy megoldásához a legjobb fordulat az lenne, javasolja Mino Raiola, ha Totti és a Roma is részt venne a rasszizmus elleni harcban és elfelejtenék, ami a pályán történt.

 

A Corriere dello Sport hasábjain nyilatkozott Totti, elismerte, hogy hibázott a kiállítás során, de kitért arra is, hogy Balotelli folyamatosan beszólt neki, sértegette a csapattársait, valamint a szurkolókat is. Érdekesnek tartja, hogy lassan az egész bajnokságban kezdi kihúzni a gyufát Balotelli, mindenütt hasonló problémákat jeleznek vissza a játékosról, még a saját klubjánál is nehezen viselik a megnyilvánulásait!