Mario Balotelli a látottak alapján végleg kijátszotta magát az Interből, érdekes pillanatokat okozott kedd este!
Balotelli csereként állt be a mérkőzés hajrájában, de futás helyett sétálgatott, passz helyett belebikázott a labdába, amikor jöttek a szurkolói beszólások visszaintegetett, majd a mérkőzés végén földhöz vágta a mezét és bevonult az öltözőbe, miközben a többiek megköszönték a közönségnek a biztatást.
A stadiont is csak a biztonsági emberek és a klub elnökének a segítségével hagyhatta el...