Az Inter macedón támadója mindent megtesz a csapatért, még a saját érdekeit is kész feláldozni a győzelemért!
A CSZKA Moszkva elleni győztes mérkőzés után nyilatkozott az Inter Channelnek Goran Pandev, amiben elárulta, hogy nagyon boldog a győzelem miatt. A második félidőben kimondottan jól játszottak, az ő akaratuk érvényesült a pályán.
Sikerült megvalósítani a lapos passzos, gyors játékot, amit a mester kért. Bízik benne, hogy sikerül a visszavágón is hasonló eredményt elérni. Egy gyors gól kell és hamar el kell dönteni a találkozót!
A csapatért dolgozik, mert sokkal fontosabb megszerezni a győzelmet, mint hogy ő gólt szerezzen. Az Interben teljesen más poszton játszik, mint előtte. Hol a jobb szélen, hol a bal szélen bukkan fel, attól függ, mit kér a mester. De jól érrzi magát, élvezi a játékot.
A visszavágón műfüves pályán lépnek pályára, amitől nem fél, bár szokatlan lesz a számára, mint a többieknek is, még sosem játszott ilyen talajon...