Inter: Balotelli elnézést kért!

Mario Balotelli elnézést kért a kialakult helyzet miatt!

 

Tegnap még arról szóltak a hírek, hogy Balotelli bizony nem fog bocsánatot kérni, me meg már az Inter honlapján olvasható a hivatalos bocsánatkérés!

"Sajnálom az utóbbi időszakban kialakult helyzetet. Én szenvedek miatta a legjobban, mert szeretem a labdarúgást és játszani szeretnék. Csendben ki fogom várni a sorom, hogy újra hasznos tagja lehessek a csapatnak. Nem akarok tovább foglalkozni a múlttal, előre tekintek és a jövőbeni feladatainkra koncentrálok, hogy újra bevethető legyek. Mario Balotelli"

Balotelli hat mérkőzés óta nem szerepel az Inter keretében, úgy látszik sikerült őt meggyőzni a saját és a csapat érdeke is azt kívánja, ne foglalkozzon az egyéni sérelmekkel, küzdjön a csapatért és egyben magáért is!