Az Inter portugál szakembere nem hazudtolta meg magát, őszintén beszélt az olasz focival való kapcsolatáról!
Mourinho körül mindig forr a levegő, a három mérkőzéses eltiltása után úgy próbálja nyugtatni a körülötte kialakult helyzetet, hogy nem akar az olasz fociról beszélni. Az ok igen egyszerű, ha őszintén beszélne róla, akkor újra eltiltanák.
Most, hogy bajnokok ligája mérkőzésről kell nyilatkoznia, szíves örömest teszi, hiszen nem az olasz fociról kell beszélnie...
A távozását firtató kérdésre is igen frappáns választ adott.
"Boldog vagyok az Internél, de az olasz fociban nem érzem jól magam."
Ebből okoskodja ki valaki a "jövőt"! Távozik a nyáron Mourinho, vagy sem?!