Balotelli megint beszólt Mourinhónak, az utánpótlás válogatott játékos nem is játszik a CSZKA ellen!
Az Inter balhés kölyke megint beszólt Mourinhónak, vagyis a hosszas „pihentetést” nehezen viselő tinisztár nem húzza meg magát egy sarokban és nem csak keményen edz a csapatba kerülésért, hanem továbbra is játssza a sértett játékost.
A Chiambretti Night- nak adott interjúban kijelentette nem érzi magát hibásnak a kialakult helyzetben, ő bizony nem fog bocsánatot kérni. Ha hibásnak érezné magát, akkor már az első „pihentetett” mérkőzés után megtette volna… az ötödik, lassan a hatodik után már nem teszi.
Mourinho amúgy a CSZKA elleni keretből is kihagyta Balotellit, így lesz még egy-két menet a mester és a tanítvány között.
Ha nem oldódik meg a probléma a játékos és az edző között, akkor már csak egymás távozásában bízhatnak. Balotellit többek között az Arsenal is vinné, Mourinhót meg a Real Madrid…