Luca Toni góljával nyert a Roma az Inter ellen, a mérkőzés után boldogan nyilatkozott!
A Sky Sport Italiának nyilatkozott a válogatott támadó, aki nagyon örült a győzelemnek. Elégedett volt a csapat játékával, de a legfontosabb most a három pont volt.
"Nagyszerű este volt a számunkra. Nagyon fontos győzelem volt, hogy megvalósítsuk az álmainkat. Most már csak egy ponttal vagyunk lemaradva az Inter mögött. Megpróbáljuk és meglátjuk mi sűl ki belőle!." - mondta Toni, aki a világbajnoksággal most még nem akar foglalkozni, csak a Rómával és azzal, hogy a bajnoki címmel ajándékozhassa meg a csapat a várost!