Diego Milito szerint még mindig az Inter kezében a bajnoki cím!

Az Inter argentin csatára szerint rajtuk múlik megnyerik, vagy sem a bajnokságot!

 

A Sky Sports Italiának adott nyilatkozatában beszélt Milito a Roma elleni rangadón elszenvedett vereségről.

A támadó szerezte az Inter egyenlítő találatát és úgy érezte, a gól után jobban játszott az Inter, de a Roma kicsit szerencsés gólt szerzett Toni révén. Csalódottak a vereség miatt, most pihennek egy picit szellemileg, de mint mondta, még mindig ők állnak a tabella élén!