Az Inter leigazolná Fabregast!

Az Inter mega ajánlattal készül leigazolni Fabregast!

 

A Daily Mail értesülései szerint pénzt és Balotellit adná az Inter az Arsenal spanyol csapatkapitányáért, összességében 50 millió font körüli értékben.

Balotelli összeveszett Mourinhóval, míg az Arsenal szívesen leigazolná az U21-es olasz válogatott játékost.

Fabregas távozása egy újabb trófea győzelem nélküli idény után valószínűsíthető, de amíg Wenger az edző az ágyúsoknál, nem lehet tudni meddig marad a játékos. Fabregas többnyire azt képviseli, jól érzi magát az Arsenalban és megtisztelő számára a csapatkapitányi poszt.

Balotellit vinné a Milan és a Man City is, míg az Arsenal elsődleges kiszemeltje Chamakh, a Bordeaux játékosa... így sok a bizonytalanság még az átigazolás körül....