Újabb Inter botlás! Catania - Inter 3:1

Egy megnyert mérkőzést szórakozott el Muntarinak is köszönhetően az Inter a Catania ellen!

 

A vezetést az Inter szerezte meg Diego Milito révén, Eto'o nagyszerűen készített elő, majd több helyzetet is elpuskáztak a vendégek, cserébe beindult a Catania és otthon tartotta a három pontot.

Előbb López egyenlített, majd jöttek Muntari percei... az Inter középpályása a 79. percben beállt, a 80. percben sárgát kapott, a megítélt szabadrúgásba meg kézzel ért bele a tizenhatoson belül... jött a második sárga a 81. percben, meg a jogos büntető, amit Mascara "Panyenka módra" értékesített... a ráadásként Martinez végleg eldöntötte a három pont sorsát a 90. percben.

Az Inter szép lassan ledolgozta az előnyét, a Milánon múlik, hogy vasárnap feljön-e a városi rivális egy pontra Mourinho gárdájára, vagy sem!

 

CATANIA - INTER 3:1

López 74, Mascara 81 (11-es), Martinez 90 ill. Milito 54