José Mourinho nehezen viselte a Sampdoria elleni mérkőzés játékvezetői ténykedését, a jutalma hárm mérkőzéses eltiltás lett!
A mérkőzés első félidejében a játékvezető kiállította Samuelt és Cordobát is, majd innentől kezdve Mourinho folyamatosan jelezte nemtetszését a játékvezető itéletei után.
A három mérkőzésen túl 40 000 eurót kell fizetnie büntetésként.
A mérkőzés érdekessége még, hogy a két piroslapos Inter játékos egy-egy mérkőzéses eltiltást kapott, míg Cambiasso és Muntari a pályán kívüli balhéja miatt két-két mérkőzésen nem léphet pályára.