Az Inter a Fiorentina ellen nyert az olasz kupában, de azért most sem maradhatott el egy kis Balotelli balhé, vagy Mourinho nyilatkozat!
Balotelli gólpasszt adott, helyzetei voltak, de végül mégis inkább arról beszélnek, hogy a földhöz vágta a kesztyűjét a lecserélése miatt.
Mourinho dühös a játékosra, mert nem követte a taktikai utasításokat... egy szöglet után nem rohant vissza védekezni. A hírek szerint kiesett Balotelli kontaklencséje, amit nekiállt keresni... Mourinhót nem érdeklik az ilyen kifogások! A kis "műbalhé" ellenére Balotelli továbbra is meg fogja kapni a játéklehetőséget, csak legyen, aki tudja őt kezelni. Mourinho meg képes rá...