Moratti, az Inter elnöke nyilatkozta, a téli átigazolási szezonban nem igazolnak új játékost, hiába szeretné Mourinho!
José Mourinho a télen egy csatár leigazolását tervezte, Luca Toni és Pandev nevét lehetett a legtöbbször hallani, mert Eto'o megy az Afrika Kupára.
Moratti legújabb nyilatkozataiból az vehető viszont ki, hogy az Inter nem fog költeni a télen új játékosokra, mert nincs rá keret és kész.
A pontos okokat persze nem tudni, talán úgy gondolja a klubelnök, hogy egy hónap Eto'o nélküliség miatt felesleges lenne nagyobb összeget kiadni új játékosra... Mourinho oldja meg valahogy és kész...