Mourinho télen nem vehet új játékost!

Moratti, az Inter elnöke nyilatkozta, a téli átigazolási szezonban nem igazolnak új játékost, hiába szeretné Mourinho!

 

José Mourinho a télen egy csatár leigazolását tervezte, Luca Toni és Pandev nevét lehetett a legtöbbször hallani, mert Eto'o megy az Afrika Kupára.

Moratti legújabb nyilatkozataiból az vehető viszont ki, hogy az Inter nem fog költeni a télen új játékosokra, mert nincs rá keret és kész.

A pontos okokat persze nem tudni, talán úgy gondolja a klubelnök, hogy egy hónap Eto'o nélküliség miatt felesleges lenne nagyobb összeget kiadni új játékosra... Mourinho oldja meg valahogy és kész...