Az Inter elnöke boldog, hogy a csapata jól játszott és továbbjutott a csoportból!
Az Inter honlapján olvasható, hogy Moratti több, mint boldog a Rubin elleni győzelem után. Nem elég, hogy az Inter továbbjutott a Barcelona mögött a csoportból az egyenes kieséses szakaszba, még kimondottan tetszett is neki a csapat játéka.
Kiemelte Javier Zanetti és Balotelli teljesítményét. A fiatal csatárnak szerinte az olasz válogatottban van a helye!