A tél átigazolása: Agüero a Chelseaben?

A január top-átigazolása lehet Agüero Londonba csábítása!!! A hírek szerint megszületett a megállapodás a Chelsea, Agüero és az Atletico Madrid között.

 

Az ESPN Soccernet értesülései szerint Roman Abramovic mélyen a zsebébe nyúlva, megállapodást kötött Agüero átigazolásáról. Kun Agüero összességében 100 millió fontjába fog fájni az angol klub tulajdonosának, ha tényleg aláírják a szerződéseket... amiből 50 millió a játékos ára, a másik 50 millió a fizetésre fog elmenni.

Az üzletet még sok minden akadályozza, többek között a Fifa döntés hiánya is, ami még kizárhatja a londoni klubot az átigazolásokból, Abramovic ezért is akar még most januárban lecsapni a 21 éves argentin támadóra és nem várni nyárig.

Agüero a Premier League legdrágább igazolása lehet, ha tényleg megkötik a szerződést. Eddig Robinho 32,5 millió fontos ára volt a csúcs, de most a Chelsea a 40+10 milliós ajánlata mindent vihet.