Sheváék örülnek az egy pontnak is, de bőven benne volt a mérkőzésben a győzelem is!
Shevchenko a mérkőzés után az olasz sajtónak nyilatkozva mesélt arról, hogy egyre jobban mozog a pályán, az Inter ellen is jól ment neki és a csapatnak is a játék.
Az edző támadó szellemben küldte fel a Kijevet a pályára, aminek meg is volt az eredménye, egy pont és rengeteg helyzet.
A helyzetek kihagyásában a 33 éves támadó is jeleskedett, de ha ilyen formában játszik tovább, akkor jönnek a gólok is!