Ribéry körül idán nyárra megnyugszanak a kedélyek, de úgy látszik a jövője is biztosítottnak látszik.
Nem szabad meglepődni, ha lesz még egy-két csavar a játékos átigazolás körül, de a spanyol AS szerint jövő nyáron 25 millió euróért érkezik Ribéry, aki kijelentette, hogy a Real Madridban akarja folytatni.
Na de nem most, most még szerződés köti a Bayern Münchenhez és azt ki is akarja tölteni.
A német Bildnek adott interjúban beszélt a stresszes nyárról, a sok pletykáról és a szájába adott olyan mondatokról, amiket sosem mondott, sőt, nem kérte a Bayern vezetőit, hogy engedjék őt el a Real Madridhoz.
De ez persze nem jelenti azt, hogy nem fog még a Madridban focizni, már csak azért is, mert a példakép Zinedine Zidane hívja a spanyol klubhoz és még fiatal játékosnak tartja magát... még az is, csak 26 éves.
A spanyol AS szerint a játékos menedzsere már megállapodott a Real Madriddal, jövőre a királyiaknál folytatja, persze hivatalos bejelentés nem érkezett még. Viszont Ribéry nem fogadta el a Bayern München szerződés hosszabbítási ajánlatát, ami azt jelentheti, hogy a háttérben már a távozását készítik elő. De a 2009/10-es szezon még a Bayern Münchenről fog szólni, ha meg a válogatottról.