Pirlo Milánóban fejezi be a pályafutását!

Andrea Pirlo boldog, hogy maradhat a Milan-ban!

 

A klub honlapján megjelent írás szerint Pirlo nagyon boldog, hogy a jelenlegi klubjában fejezheti be a karrierjét. Boldogan fogadta Berlusconi bejelentését, amiből kiderült, hogy Pirlo most már biztosan nem eladó.

A középpályás nagyon elégedett Leonardo munkájával, még akkor is, ha az amerikai túra nem úgy sikerült, mint ahogy tervezték, de a sorok mögül kivehető volt, hogy sportszakmailag nem tartja valami nagyra a túrát, annyit utaztak össze-vissza, hogy nem csoda, ha csak ennyire voltak képesek.

Na meg alig várja, hogy végre érkezhessen az ekkor még hivatalosan nem megnevezett gólerős támadó... a jelek szerint Huntelaar az a gólvágó, akitől várják a "csodát".