A Man City brazil támadója akár még a Barcelonában is kiköthet a nyáron, a pletykák és célozgatások már megindultak!
A katalán Sport szerint Robinho szívesen játszana a Barcelonában, míg Pep Guardiola már tavaly nyáron is leigazolta volna az akkor még a Real Madridot erősítő játékost.
Most, hogy már nem a fő riválisnál játszik, így akár egyszerűbben is megszerezhető lenne, de egyelőre Robinho helyett még Ribéry-t próbálják Laportáék leigazolni.
Ha nem jönne a francia, akkor kezdhetik meg a tárgyalásokat Robinhóról.
A brazil szívesen játszana megint a Bajnokok Ligájában, ráadásul már Daniel Alves is célozgatott rá, hogy a Barcelonának éppen Robinhóra lenne szüksége!
Robinho viszont még a válogatottal akar foglalkozni, az eligazolásáról, vagy a maradásáról majd csak a Konföderációs Kupa után szeretne foglalkozni!